duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Bachmann başkanlık yarışını bıraktı

  • Listed: Mart 20, 2017 10:04 pm

Description

Michele Bachmann, Cumhuriyetçi cumhurbaşkanlığı kampanyasından istifa ederek, Iowa komitelerinde altıncı sırada tamamlanmasının ardından “kenara çekilmeye karar verdi” diyerek ayrıldı.
Bayan Bachmann, “pişmanlık duymadığını” ve pişmanlık duymadan yarışını koştuğunu ve kampanya izinde vurguladığı nedenlerle savaşmaya devam edeceğini söyledi.
O sürekli defalarca “Obamacare” ye atıfta bulundu ve Cumhuriyetçi Partinin hem Obama tarafından getirilen süpürme sağlık yasasını hem de Dodd-Frank olarak bilinen mali düzenleme yasasını kaldırmak için “yaşam boyu bir fırsat” kaçırmamasının gerektiğini söyledi.
Minnesota kongre üyesi, birkaç ay önce, Iowa’daki Ames’te Cumhuriyetçi bir saman anketi kazandığında kampanyasında yüksek puanı toplayan uzun ve derin bir slayt oldu.
Bu arada Texas valisi Rick Perry’nin kampanyası, ertesi gün veya iki ayında yarışta kalmaya karar vereceğini söyledi.
Ulusal siyasi direktörü, Iowa’daki toplantılarda Bay Perry’nin beşinci olarak düzenlediği konferans görüşmesinde mesajı iletti.
Daha önceki danışmanlar, Perry’nin Iowa sonuçlarını yakından inceleyeceğini, örgütsel ve finansal kaynakları gözden geçireceğini ve siyasi manzarayı değerlendireceğini söyledi. Önceki danışmanlar, Perry’nin Iowa sonuçlarını yakından inceleyeceğini, örgütsel ve mali kaynaklarını gözden geçirip siyasi görüşleri değerlendireceğini söyledi. Manzara.
Ancak kasvetli bir gösteriden sonra, kendisinden ayrılmak için baskı yarattı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply