duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Düşen mezar taşıyla öldürülen çocuk

  • Listed: Mart 17, 2017 3:04 am

Description

Yetkililere göre, olay olayı Utah kayak kasabası Park City’de gerçekleştiğinde oğlan ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte fotoğraflar için poz veriyordu.
Park City polis kaptanı Phil Kirk, Carson Dean Cheney, kaidesine bağlayan bazı metallerin dökülmesiyle Perşembe günü taş döşeme taşını tutuyordu.
Fotoğraflanan çocukların bir kısmı duyarlı olmamıştı, bu nedenle Carson, aile dostu olan Curtis Morley, “leprechaun” rolünü oynayıp, onları güldürerek, fotoğrafçısına yardım etmeye çalıştı.
Bay Morley, oğlanın bir mezar taşının arkasına gittiğini ve düştüğünde kafasını arkasından şakayla dışarı attığını söyledi. “Carson başkalarını gülümsetmeye çalışırken öldü,” dedi Morley.
Carson bisikletine binmeyi severdi ve büyükannesi Geri Gibbs “hayat dolu” dedi. “Hala çok fazla güvensizlik, üzüntü ve ızdırap var” dedi. “Kapının açılmasını ve Carson’un gelmesini bekleyerek, mutlu bir çocuk yapacağız” dedi.
O, çocuğun kütüğünü kaldırmak için üç adam aldığını ve kurtarıcıların “ellerinden gelen her şeyi yapabileceklerini” söyledi. Çocuğun başı, göğsü ve karnı yaralandı ve yakındaki Park City Tıp Merkezi’ne götürüldü ve orada öldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Bayan Gibbs, oğlanın ve ailesinin Park City’den yaklaşık bir saat uzakta olan Lehi’yi ziyaret ettiğini söyledi. Çocuğun babası Zac Cheney ile birlikte Salt Lake City’de bulunan profesyonel bir servis firmasıyla çalışan Bay Morley, Boş zamanlarında fotoğraf çektirdiğini ve geniş peyzajı nedeniyle mezarlığa portre çektiğini söyledi.
Park City polis şefi Wade Carpenter, Park City’deki Glenwood Mezarlığı’ndaki 4inç kalın taşın 1800’lü yıllarda öldüğü birinin mezarını işaretlediğini söyledi.
Glenwood Mezarlığı Derneği başkanı Bruce Erickson, Park City Mountain Resort’tan köşedeki özel, beş dönümlük mezarlığın 1885 yılında gümüş madenciler topluluğu tarafından kurulduğunu ve çoğu mezar taşının en az 100 yaşında olduğunu söyledi. Mezarlık halka açıktır ve madencilik topluluğuna bağlı insanların gömülmesini hala kabul etmektedir. Yeni gömüler yılda bir kere meydana geldiğini söyleyen Erickson, taşları korumaktan aileler sorumlu. Mezarlık, muhtemelen hafta sonu boyunca kapatılacağını da sözlerine ekledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply