duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

İnanılmaz Kauto yayıyor

  • Listed: Mart 14, 2017 5:04 am

Description

İki Cheltenham Altın Kupası ve beş Kral George VI Chases’in galibi Kauto Star, geçen sezonun Altın Kupası’ndaki son çıkışında çekildi.
Bağlantılar, 12 yaşındaki birinin yarışa devam edip etmeyeceği konusunda kesin bir karar vermek için zaman aldı, ancak şampiyon eğitmeni ve sahibi Clive Smith kariyerine vakit ayırmaya karar verdiler. Betfair kolonunda konuşan Nicholls, “Bir dönemin sonu geldi: Clive bu sabah burada (Çarşamba) ve Kauto Star’ı emekliye ayırma kararımızı aldık” dedi.
Nicholls, Eylül bağlantılarında, efsanevi kovalamacıyı, Kempton’da Kempton’da Kral George’da son bir kez koşturmayı düşüneceğini açıkladı; ancak son haftalarda onu dörtnala izledikten sonra kütük çekmek için doğru zaman olduğunu hissediyor.
“Atla dokuz muhteşem yıl geçirdik, ancak son birkaç haftadır onu gördükten sonra kendim, Clifford (bakıcı, kafa kürsü) ve Dan (yardımcı eğitmen Skelton) zamanın geldiğini düşünüyorlardı. Nicholls “dedi. “Elbette, sahibi olarak, nihai karar Clive ile konuştu, ancak atın yeterince yaptıklarına karar verdi.
“Beni yanlış anlama, Kauto, geçen ay sahiplerine aç kapanış gününde onu görenlerin o güne kadar delirdiğini ve her zamanki gibi uyanık olmaya devam etmesini sağladığından, Kauto her zamankinden daha canlı ve canlı geliyor. , Kendinde çok iyi.
“Ancak Kauto’nun 20 yaşındayken böyle olacağından şüpheleniyorum … Ve derinlerde, yeterince yaptıklarını biliyoruz – ve bazı açılardan onu kendisinden korumalıyız diye düşünüyorum. Ve belki de kendimiz. Kempton’a giderek kazanırsınız ya da iyi koşarsınız, onu çalıştırmak istermisiniz – yoksa günaha karşı koyabilir misiniz – Altın Kupada? Emin değilim. ”
Kauto Star’ın emekli edilmesine ilişkin benzer sorular, 2011 Punchestown Altın Kupası’na çekildikten sonra geçen yaz istendi. Ancak King George’ı tekrar tekrar talep etmeden önce, Haydock’taki Betfair Chase’de canlandırıcı bir dönüş ile kazanmış olan şüphelilerin yanlış olduğunu kanıtladı.
Nicholls, “Kauto, sağlığına kavuşmayı bırakıyor ve bir sezonun ardından beşinci bir King George ve dördüncü Betfair Chase kazanarak iki Cheltenham Gold Kupası ve Tingle Creeks’sini ekleyerek çok fazla yanlış olduğunu kanıtladı” dedi. “Artık bu kalitede at yetiştirmek istemeyen kimse, o zamanlar hayatında bir kez at.”
Nicholls, “Ancak geleceği her ne olursa olsun, Clive ve Ditcheat’taki tüm insanların muhteşem bir geçmişi üzerinde yansıtacakları konusunda eminiz ve gelecekte ulaşılamaz olanı aramaya devam edeceğimize eminim. Kauto Star olan ve öyle olan yeri doldurulamayan efsaneye. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply