duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Matthews iddia Celtiler başlık yarış geri kalanı için yenilmedi gidelim

  • Listed: Mart 20, 2017 6:04 pm

Description

Celtic, yarın gece Tynecastle’de Kalpler karşısında galibiyet ile SPL taç yarışında Eski Firmanın rakiplerinden dört puan uzaklaştıracak.
The Hoops, Inverness Caley Thistle’de 2-0 üstün başarı ile İskoçya Kupasında çeyrek finalde yerlerini alıp, yerlerini 15 maça ve etkileyici 19 maça kadar çıkardı.
Celtic, Ekim ayının başında Tynecastle’de Hearts’a 2-0 yenildiği için yerel rekabette yenilgiye uğramadı. Ancak Matthews, Neil Lennon’un yanından akan güvenin kimseden korkmaması gerektiğini söylüyor.
Celtic’in 19 maçlık yenilmezliği, Rangers’ı SPL zirvesinde 15 sayılık galibiyetlerle gözden geçirdi, Lig Kupası Finalindeki yerini ödüllendirdi ve oyuncuların Dundee’ye götürüldüğü İskoç Kupasının son sekizincisine yükseldi. United.

    Matthews dün çeyrek final galibiyeti için Hampden’deydi ve Celtic’in mevsim sonuna kadar yenilmediği maça devam edebilecek durumda olup olmadığı sorulduğunda, “Sanırım evet, kesinlikle, aynı anda sadece bir maça çıkıyoruz” dedi Biz gerçekten emin bir oyunlara gidiyoruz ve mümkün olduğunca uzun süre devam ettirebileceğimizi düşünüyoruz.
“Sizi sadece kazanacağınızı düşünerek her oyuna girmenizi sağlıyor. Hiç kimseden korkmuyorsunuz, çünkü form takımıyız. Umarım bunu Çarşamba günü devam ettirebiliriz.
“Bir seferde sadece bir maç yapıyoruz, şimdiye kadar yaptığımız şey bu ve çalışıyor gibi görünüyor.

    “Bir sonraki hedefimiz Kalpler’i yenmek ve koşuya devam etmektir.”
Celtic başlığı kesmek için güçlü favoriler ama Matthews Old Firm rakiplerini Rangers’tan mahrum bırakmayı reddetti: “Keltikte bu baskıya sahibiz ve hala Rangers’ın tehlikeli bir takım olduğunu biliyoruz ve sonunda var ya da oralarda olacaklar. Mevsim hala çok büyük oyunculara sahip oldukları için.
“Bu yüzden sadece kendi işimize odaklanmalı ve çalışmaya devam etmeliyiz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply