duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Pandas, hayvanat bahçesini pisliğe dönüştürmeye yardımcı olacak

  • Listed: Mart 20, 2017 7:04 pm

Description

Kötü haber, Edinburgh Hayvanat Bahçesi’nin iki pandası olan Sunshine ve Sweetie, günde 42 lbs’lik büyük bir gübre üretiyor; büyük bir gübre torbası ağırlığı.
İyi haber şu ki, nadir bulunan canlılar bambu filizlerinin bir diyetinde ayakta kaldıklarından, gübre lif açısından zengin ve not defterleri, kağıt fanları ve kağıt tartıları gibi hediye atma malzemeleri için kağıt yapmak üzere tedavi edilebilir.
ÜCRETSİZ HABER GÜNCELLEMELERİ 24/7 … TWITTER ÜZERİNDEKİ SCOTTISH EXPRESS’İN İZLENMESİ
Çin’de, dünyanın panda nüfusuna ev sahipliği yaptığı ve bu nedenle herhangi bir sıkıntı bulunmadığı bir pislik Venus di Milo heykelini yapmak için ne kadar malzemeye ihtiyaç duyulduğu bilinmiyor.
Dünyanın her yerindeki hayvanat bahçeleri, pandaların geride bıraktıkları şeylerden yapılan anılarda kükreyen esnaflarla maliyetlerini karşılamaya yardımcı olur.

    Edinburgh Hayvanat Bahçesi hayvan koruma ve araştırma direktörü Iain Valentine şunları söyledi: “Panda, elyafta çok yüksek miktarda bambu tüketiyor; bu da kağıt ürünlerine dönüştürmenin mümkün olduğunu gösteriyor. Seçeneklere bakıyoruz ve öneriler açık. “Bununla birlikte, hayvanat bahçesi hayvan paralarını henüz paraya çeviremiyor çünkü pandalar geçtiğimiz ay Çin’e Edinburgh’tan Edinburgh yolculuğundan sonra karantina altındalar ve pislikleri klinik atık olarak değerlendirilmek zorunda. Ve yakıldı.
Bay Valentine, “Karantina süresi dolduktan sonra, atıklarla yapılabilecek şeylerin olasılıklarına bakacağız” dedi.
Kağıt yapmak için, gübre, bir soda çözeltisi içinde kaynatılmadan önce kapsamlı bir temizleme işleminden geçer. Daha sonra klorla ağartılır ve kurutulur ve nihai olarak kesinlikle kokusuz olan bir nihai ürün bırakılır.

    Kuzey Tayland’daki Chiang Mai Hayvanat Bahçesi, gübre ürünlerinin satışından yılda 4,000 £ ‘dan fazla para kazanıyor ve Çin’deki Chengdu Dev Panda Yetiştirme Beldesinde 40 yerleşik hayvan, her gün bir ton atık sulanacak bir göz üretiyor.
Yerine aldırmak için ödeme yapmak yerine, kuruluş yerel bir el sanatları şirketine gübreyi verir.
Edinburgh’un pandaları karantinadan çıktığında, hayvanat bahçesinin hediyelik eşyalarındaki alışveriş yapan kişiler şüphesiz etiketleri çok yakından kontrol ediyor olacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply