duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Soğanlı İngiltere tarafında olmaktan mutlu

  • Listed: Mart 18, 2017 3:03 pm

Description

Soğan birçok kez itiraf etti, ciddi bir sırt yaralanmasıyla en düşük sıkıntısına düştüğü zaman profesyonel bir oyuncu olarak bir daha asla kriket alanında ayak basmamasından korktu.
“Birkaç yıl önce, yine de kriket oynamayacağımı sanmıyordum” dedi.
Hızlı bowling oyuncusu sekizinci Testi, 2010’un başında Cape Town’da yapıldı ve aradan geçen iki buçuk yılın büyük bölümünde, dokuzuncu kapağını bir gün kazanma ihtimali uzak bir rüyaydı. Kariyer tasarruflu ameliyat sonrasında, o gün Durham için birçok aylık rehabilitasyon ve olağanüstü performans dizisi geçti.
29 yaşındaki öğrenci, Edgbaston’da iki kez el yıkamadan sonra üçüncü Investec Testinin sonunda başlaması üzerine yokuş yukarı mücadelesini tamamladı ve sekizinci için Batı Hint Adaları’nın 280’de 56 kişilik üç rakamı ile bitirdi.
O da şunu ekledi: “Gömleği giydiğimde ve şapkamı koyduğumda, sinirlere bir miktar ekledi, gerginim, ama sinirler iyi, gerçekten çok hoşuma gitti, gerçekten ikinci bir başlangıç ​​gibi” dedi.
Soğanların en garip rakibi Marlon Samuels (76) oldu. Sözleri, sözlü santrallerde ve el ele sopasıyla zirveye taşıyordu.
“Dediğim şeyi hatırlamıyorum, ama açıkçası çok çılgınca bir sineye dokundu” dedi. Onions, West Indies’in beşinci sayısı ile yaptığı az miktarda tükürdüğünü söyledi. “Benim için çok zor bir his yok, ondan birkaç gevşek atış çıkardı, bu yüzden işe yaradığını söyleyebilirsin.”
Samueller şeyleri biraz farklı gördüler: “Söyleyecek birkaç şey var, ama ilgilenmiyorum, soğanları sevmedim – Yemeğime almıyorum.
“Sanırım soğan öğrenmiyor, çünkü daha önce basında söyledim, insanlar benimle konuşurken hoşlanıyorum” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply